Nasi partnerzy

SCORPION EYEWEAR
SCORPION EYEWEAR powstał w 2003 roku z inicjatywy kreatywnego i pełnego energii przedsiębiorcy Tomasza Urbana. Nazwa powołanej przez niego do życia firmy nie jest przypadkowa – SCORPION EYEWEAR odznacza się bowiem w działaniach w świecie biznesu dynamizmem, wytrwałością, determinacją w osiąganiu celów i odwagą, a także nieszablonowym podejściem do wyzwań, przed którymi staje.
VALEANT
Firma VALEANT jest od 2013 roku właścicielem marki Bausch&Lomb. Bausch&Lomb jest jednym z największych producentów soczewek kontaktowych i sprzętu medycznego w USA. Znany jest z produkcji okularów Ray-Ban, sprzedawanych od 1999 we włoskiej firmie LuxotticaGroup.
TOPCON
Marka TOPCON cieszy się uznaniem i jest rozpoznawana na całym świecie jako czołowy międzynarodowy producent najwyższej jakości urządzeń diagnostycznych, sprzętu i oprogramowania dla zastosowań okulistycznych, optometrycznych i optycznych, a także w diagnostyce cukrzycy.
ALCON
ALCON jest amerykańską globalną firmą medyczną specjalizując się w produktach do pielęgnacji oczu i z siedzibą w Hünenberg w Szwajcarii. Jej historia sięga 1945 roku.
ESSILOR
ESSILOR to firma projektująca i produkująca soczewki okularowe (szkło progresywne). Od końca lat 80. jest liderem w swojej branży na świecie produkując ponad 200 mln soczewek rocznie. ESSILOR powstał w 1972 r. z połączenia dwóch francuskich firm: Essel i Silor. Najbardziej znanym jego produktem są soczewki Varilux. Od 2002 r. działa w Warszawie fabryka ESSILOR Optical Laboratory Poland.
FREP
Fundacja Rozwoju Edukacji i Przedsiębiorczości powstała w roku 2021. W ramach swoich działań pomaga w rozwoju edukacji i przedsiębiorczości w Polsce koncentrując się przede wszystkim na upowszechnienie edukacji ekonomicznej wśród młodzieży i przedsiębiorców, zapewnienie powszechnego dostępu do technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa poprzez działania z zakresu edukacji ekologicznej.

Nie przegap naszych wiadomości

Zarejestruj się i bądź na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Pomorskim Cechu Optyków. Zapraszamy do śledzenia naszych najbliższych działań.
Skip to content