FLEKSY OD A-Z

Czy wiesz wszystko o naprawie fleksów?

‘’Zakład optyczny jest pracownią rzemieślniczą a nie sklepem – fachowa praca, a nie marża handlowa wina być jego źródłem utrzymania, zaś pomoc klientowi w potrzebie – jego misją’’

Praca w salonie optycznym to nie tylko znakomita obsługa klienta, dobór oprawek i doradztwo odpowiednich soczewek okularowych – kompletny salon optyczny, powinien także mieć w ofercie szeroko pojęty serwis opraw. Wiemy, że zauszniki są najbardziej poszkodowane w codziennym użytkowaniu okularów – przez „złe nawyki” i nieszczęśliwe wypadki. Należy też pamiętać ,że naprawa oprawy jest bardziej ekologiczną opcją niż wymiana na nową. Nie chcesz przecież powiedzieć klientowi ‘’niestety, to niemożliwe”, kiedy klient z nadzieją przyniesie swoją paroletnią, ukochaną oprawę ze złamanym fleksem.

Żeby tego uniknąć, zapraszamy Cię na nasze szkolenie – ‘’Fleksy od A-Z’’, jeśli chciałbyś:

* nauczyć się naprawy fleksów od podstaw

* nauczyć się naprawiać fleksy rzekomo ‘nienaprawialne’ (bez śrubki)

* poznać nowe materiały i narzędzia ułatwiające naprawy

* poszerzyć swoją ofertę usług

* wyróżnić się na rynku

Szkolenie poprowadzi pan Tadeusz Szymański z firmy Tadokula,  który pracuje w branży związanej z optyką od 30 lat. Jest ekspertem od materiałów i narzędzi do naprawy zawiasów amortyzujących. Pan Tadeusz nie tylko zgłębi teorię naprawy fleksów, ale także poprowadzi zajęcia praktyczne z sukcesywnego ich serwisu!

Szkolenie odbędzie się 21.10.2023, o godz 16:00(ZMIANA Z 14:30!!!!!) w Pomorskim Cechu Optyków.

Koszt szkolenia to 99zł

Zapisy poprzez formularz:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content