Sprawdź nasze szkolenia

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową

We wszystkich dziedzinach związanych ze zdrowiem, niezwykle istotnym jest ciągłe kształcenie się. Z każdym rokiem pojawiają się nowe technologie, dokładniejsze badania, zaktualizowane rekomendacje – ważne, aby być z nimi na bieżąco. Dlatego też zapraszamy Wszystkich do udziału w organizowanych przez nas szkoleniach – aby móc świadczyć klientom i pacjentom najwyższej jakości usługi. Czekamy też na Wasze sugestie, co do tematyki kolejnych, podejmowanych przez nas szkoleń.
Warsztaty Refrakcji

Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu optyki oraz refrakcji. Szkolenie prowadzą doświadczeni optometryści z wieloletnim stażem: Zbigniew Stojałowski wraz z zespołem optometrystów.

Warsztaty Optometryczne
Kurs skierowany jest do osób, które potrafią przeprowadzić badanie refrakcji i zamierzają pogłębić wiedzę z zakresu widzenia obuocznego. Możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącym – Piotrem Wroną.

Nie przegap naszych wiadomości

Zarejestruj się i bądź na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Pomorskim Cechu Optyków. Zapraszamy do śledzenia naszych najbliższych działań.
Skip to content