Sprawdź nasze egzaminy

Zapoznaj się z naszą ofertą egzaminów

We wszystkich dziedzinach związanych ze zdrowiem, niezwykle istotnym jest ciągłe kształcenie się. Z każdym rokiem pojawiają się nowe technologie, dokładniejsze badania, zaktualizowane rekomendacje – ważne, aby być z nimi na bieżąco. Dlatego też zapraszamy Wszystkich do udziału w organizowanych przez nas szkoleniach – aby móc świadczyć klientom i pacjentom najwyższej jakości usługi. Czekamy też na Wasze sugestie, co do tematyki kolejnych, podejmowanych przez nas szkoleń.
Egzamin Czeladniczy
Forma sprawdzająca zdobyte umiejętności i wiedzę w zakresie danego zawodu rzemieślniczego. Każdy kto zdał egzamin otrzymuje świadectwo czeladnicze, stanowiące potwierdzenie posiadanych kwalifikacji zawodowych. Dokument nadaje uprawnienia do wykonywania zawodu zarówno w kraju i zagranicą.
Egzamin Mistrzowski
Uzyskany w wyniku zdanego egzaminu dyplom mistrzowski potwierdza najwyższe kwalifikacje rzemieślnicze w zawodzie, które ułatwiają prowadzenie działalności gospodarczej i obejmowanie stanowisk kierowniczych. Razem ze świadectwem ukończenia kursu pedagogicznego uprawnia do szkolenia młodocianych pracowników.

Nie przegap naszych wiadomości

Zarejestruj się i bądź na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Pomorskim Cechu Optyków. Zapraszamy do śledzenia naszych najbliższych działań.
Skip to content