[FOTORELACJA] Konferencja „Skuteczny Salon Optyczny” 05.02.2022r.

„Kto nie idzie do przodu, ten się cofa” – z tego właśnie założenia wychodzimy w  Pomorskim Cechu Optyków i dlatego, dbając o rozwój specjalistów z branży optycznej, zorganizowaliśmy Konferencję ” Skuteczny Salon Optyczny”. Odbyła się ona dnia 5 lutego 2022 w prestiżowym Craft Beer Central Hotel, położonym w sercu Gdańska.

Spotkanie rozpoczął Prezes PCO Pan Krzysztof Gollus, który po przywitaniu Gości wręczył Srebrne Odznaki Izby „Rzemiosło za zasługi” długoletnim i zasłużonym Członkom PCO – Pani Ewie Pagiele, Panu Zbigniewowi Stojałowskiemu oraz Panu Wojciechowi Małajowiczowi. Po tym wstępie nastąpiła merytoryczna część wydarzenia, której głównym punktem był wykład Pana Tomasza Krawczyka z firmy Stainer Consulting. Przybliżył on najlepsze praktyki związane z zarządzaniem relacją z klientem, zwracając szczególną uwagę na istotę partnerstwa w sprzedaży, umiejętność aktywnego słuchania i rozumienia potrzeb klienta.  Jak stwierdził „Obok troski o satysfakcjonujące dochody, to dbałość o pełne zadowolenie klientów określa prawidłową i najbardziej skuteczną filozofię działania w sprzedaży”. Spotkanie uświetnili również swoim wystąpieniem Pan Tomasz Suliński oraz Pan Paweł Szlosek z firmy Alcon Polska, a także Pan Paweł Hajduga i Pan Damian Biernacki z firmy Essilor Polonia. Obok treści związanymi z psychologiczno-socjologicznymi aspektami pracy z klientem, które były motywem przewodnim konferencji, słuchacze mogli poszerzyć swoją wiedzę w zakresie produktów Alcon Polska oraz zapoznać się z nowym innowacyjnym programem stworzonym przez Essilor Polonia. Podczas wydarzenia miejsce miała przerwa kawowa, w trakcie której uczestnicy mieli możliwość nawiązania nowych relacji.

Pomorski Cech Optyków pragnie serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom oraz partnerom wydarzenia i osobom zaangażowanym w jej stworzenie. Gratulujemy również laureatom zdobytych nagród.

Liczymy na to, że kolejne organizowane przez Pomorski Cech Optyków wydarzenia, cieszyć się będą podobnym zainteresowaniem.

Do zobaczenia!

Wykład Tomasza Krawczyka z firmy Stainer Consulting podczas konferencji „Skuteczny Salon Optyczny”
Przyznanie Srebrnej Odznaki Izby Pani Ewie Pagiele
Przyznanie Srebrnej Odznaki Izby Panu Wojciechowi Małajowiczowi
Przyznanie Srebrnej Odznaki Izby Panu Zbigniewowi Stojałowskiemu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content