LAMPA SZCZELINOWA BEZ TAJEMNIC W TEORII I PRAKTYCE – szkolenie, 03.12.2016

Zarząd Pomorskiego Cechu Optyków w Gdańsku przy współpracy z firmą ALCON POLSKA Sp. z o.o. zaprasza na szkolenie: Lampa szczelinowa bez tajemnic w teorii i praktyce. Szkolenie poprowadzi Tomasz Tokarzewski – dyplomowany optometrysta, absolwent Politechniki Warszawskiej i Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalizujący się w badaniu wzroku oraz doborze soczewek kontaktowych i okularów. Jest wykładowcą Kontaktologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Kontaktologii i Widzenia Obuocznego na Uniwersytecie Warszawskim, redaktorem naukowy pierwszego polskiego wydania podręcznika „Optometria „. Pan Tomasz Tokarzewski jest od wielu lat członkiem Brytyjskiego Towarzystwa Soczewek Kontaktowych ( BCLA ), Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Kontaktologii( IACLE), Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych. Od wielu lat prowadzi specjalistyczne szkolenia obejmujące między innymi procedury badania wzroku i doboru soczewek kontaktowych.

Program szkolenia:

✒Budowa i funkcje biomikroskopu

✒Rodzaje technik oświetleniowych i obserwacyjnych

✒Wykorzystanie lampy szczelinowej w kontaktologii

✒Omówienie ciekawych przypadków

✒Dodatkowe możliwości obserwacyjne i diagnostyczne

✒Zajęcia praktyczne i zdobywanie nowych doświadczeń

Koszt szkolenia: 250,00 zł dla członków Cechu; 400,00 zł dla osób niezrzeszonych

Cena obejmuje:

✒materiały szkoleniowe,

✒serwis kawowy.

Celem zgłoszenia udziału w szkoleniu, prosimy o przesłanie karty zgłoszeniowej, którą można pobrać ze strony internetowej na adres pomorski.cech@wp.pl

Po otrzymaniu zgłoszenia i zakwalifikowaniu kandydata na szkolenie, Cech powiadomi każdego oddzielnym pismem z podaniem szczegółowych informacji.

Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami Pomorskiego Cechu Optyków zachęcamy do polubienia naszego profilu na facebook’u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content