#MOJBEZPIECZNYSALONOPTYCZNY oraz #POLSKAWOKULARACH

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przyłączenia się do dwóch akcji związanych z sytuacją, w jakiej się aktualnie znaleźliśmy. Głęboko wierzymy, że dziś w obliczu wyzwania, z jakim nam wszystkim przyszło się zmierzyć, bohaterami są ci, którzy niezmiennie stoją na straży zdrowia i życia Polaków – lekarze, pielęgniarki w szpitalach, ale również farmaceuci, optycy, okuliści i optometryści.


Pierwsza akcja – #POLSKAWOKULARACH ma na celu edukować społeczeństwo, że okulary, obok maseczek ochronnych i rękawiczek, mogą pomóc nam zmniejszyć ryzyko wniknięcia wirusa do organizmu.

Druga akcja powstała w trosce o zdrowie pracowników niezależnych Salonów Optycznych i ich pacjentów – #MÓJBEZPIECZNYSALONOPTYCZNY. W ten sposób pomoc ma być okazana tym lokalnym salonom optycznym, które decydują się prowadzić TELEFONICZNY DYŻUR LOKALNEGO OPTYKA, świadcząc pomoc pacjentom w ochronie ich wzroku, mimo utrudnionych warunków pracy. Z myślą o nich, w oparciu o aktualne zalecenia i stan przepisów, został przygotowany zestaw procedur oraz specjalne szkolenie, które pozwoli zachować maksymalnie możliwe bezpieczne warunki pracy i obsługi pacjentów.

Gorąco zachęcamy do dołączenia do tej dobrowolnej, ale ważnej dla Polski akcji.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie www.mojbezpiecznysalonoptyczny.pl


W razie pytań prosimy zgłaszać się do Państwa Przedstawicieli Handlowych lub Biura Obsługi Klienta wybranej przez Państwa firmy (Essilor Polonia, JZO lub Jai Kudo).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content