Nowe modele biznesowe salonów optycznych w e-Świecie – 12.10.2019

Czy Twój salon optyczny jest przystosowany do nowej, wirtualnej rzeczywistości? Czy wiesz, gdzie większość czasu spędza Twój klient? Na te wszystkie pytania odpowie nasze szkolenie!

Współczesny klient, ale także pracownik bardziej istnieje w e-Świecie, niż w świecie realnym. Ma inne wartości , inne cele, inaczej spędza czas. Jak na te wyzwania mogą zareagować salony optyczne i ich właściciele? Czy i jak powinni zmieniać swoje modele biznesowe? Jak wykorzystać w tym zakresie nowoczesne technologie? Jak dokonać niełatwej transformacji cyfrowej?

Tym zagadnieniom poświęcony będzie interaktywny wykład prowadzony przez dr. hab. Rafała Mrówkę. W trakcie szkolenia pokazane zostanie, jak na te pytania odpowiedzieć z perspektywy lidera-właściciela salonu lub sieci salonów optycznych. Wykład ilustrowany będzie licznymi przykładami z branży, ale także z innych branż, które musiały zmienić się pod wpływem wyzwań e-Świata. Celem jest przede wszystkim zainspirowanie uczestników do refleksji i stworzenia planu działań dla własnej firmy.

Miejsce szkolenia
Arkon Park Hotel Gdańsk ul. Śląska 10, 80 – 384 Gdańsk

Czas trwania:
12.10.2019, w godzinach od 15 do 19

Prowadzący:
Dr hab. Rafał Mrówka

Dr hab. Rafał Mrówka jest profesorem w Katedrze Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie specjalizuje się w analizie nowoczesnych modeli organizacji, problemach przywództwa gospodarczego, badaniach satysfakcji i zaangażowania pracowników, zarządzaniu kompetencjami pracowników oraz public relations. Jest on także kierownikiem programu MBA-SGH (program Executive MBA w SGH, jeden z najlepszych programów MBA w Polsce według rankingu Perspektyw) oraz  kierownikiem Podyplomowych Studiów Public Relations i Strategicznego Komunikowania w Firmach w SGH.

Cena:
– osoby zrzeszone w PCO – 99 zł
– osoby nie zrzeszone w PCO – 199 zł

Współorganizatorami szkolenia są firmy Essilor i Alcon.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o
przesłanie maila wraz z danymi i numerem telefonu na
adres:

pomorski.cech@wp.pl / zarzadpco@wp.pl

Szczegóły pod numerem telefonu:

609 146 000 / 602 474 607

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content