Nowe technologie w optometrii – wykłady i warsztat

‼️Pomorski Cech Optyków zaprasza na konferencje ‘’Nowe technologie

w Optometrii – wykłady i warsztat’’ do hotelu Arkon Park Gdańsk 30 września 2023 r. o godzinie 14:00.

Optometria jest jedną z dziedzin, które szybko się rozwijają – więc warto być na bieżąco, aby wasz gabinet i usługi optometryczne były w jak najnowocześniejszym standardzie.

👉Będziemy mieli zaszczyt gościć dr n.med. i n.o.zdr. Sylwię Kropacz-Sobkowiak, która jest ekspertem firmy Alcon oraz wykładowcą w Pracowni Fizyki Widzenia i Optometrii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami optyki okularowej i optometrii z zakresu soczewek kontaktowych oraz metod diagnostycznych optometrii klinicznej.

👉Pani Sylwia poprowadzi wykład dot. użycia nowych technologii dostępnych na rynku w gabinecie optometrycznym oraz warsztat przy użyciu m.in. innowacyjnego urządzenia ,które umożliwia monitorowanie progresji krótkowzroczności i porównywanie pomiarów

z krzywymi wzrostu dla długości osiowej.

👉😎Następnie pan Damian Biernacki, trener optometrii i terapii widzenia

w Essilor Polonia przybliży nam soczewkę okularową Stellest™ od Essilor®, która jest nowatorskim rozwiązaniem spowalniającym progresję krótkowzroczności u dzieci.

👉😎Kolejnym prelegentem będzie pan Krzysztof Szopa, ekspert z firmy CooperVision, specjalista z zakresu ochrony wzroku i widzenia. Pan Krzysztof poprowadzi wykład dot. soczewki jednodniowej MiSight® 1 day, która nie tylko koryguje krótkowzroczność, ale także znacznie zmniejsza progresję krótkowzroczności u dzieci.

Aby zapisać się na konferencje prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie.

Wstęp dla członków Pomorskiego Cechu Optyków jest bezpłatny, pozostali goście – 99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content