Ocena dopasowania soczewek kontaktowych i techniki obserwacji w lampie szczelinowej – szkolenie, 23.02.2019

Serdecznie zapraszamy na współorganizowane z firmą ALCON szkolenie pt. „Ocena dopasowania soczewek kontaktowych i techniki obserwacji w lampie szczelinowej”.

Miejsce szkolenia: 

Gdańsk, ul. Piwna ½ siedziba Pomorskiej Izby Rzemieślniczej MŚP

Czas trwania: 

23.02.2019, godzina od 18:00

Prowadzący

Mgr Sylwia Kropacz-Sobkowiak

Optometrysta, kontaktologAbsolwentka Optometrii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz programu M.Sc. z Optometrii Klinicznej na Beuth-Hochschule für Technik w Berlinie oraz Salus University na Pennsylvania College of Optometry w Stanach Zjednoczonych. Wykładowca na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza na kierunku Optometria, pracownik Pracowni Fizyki Widzenia i Optometrii na UAM w Poznaniu. Posiada wieloletnią praktykę w gabinetach kontaktologicznych w Polsce oraz na stażach zagranicznych:

– Optometria kliniczna w Salus University, College of Optometry w Stanach Zjednoczonych
– Soczewki kontaktowe, słabowidzenie oraz optometria pediatryczna w Oxford Radcliff Hospital, Oxford w Wielkiej Brytanii

Członek Europejskiej Akademii Ortokeratologii (European Academy of Orthokeratology and Myopia Control).

Cena: BEZPŁATNE!

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w kursie prosimy o przesłanie maila wraz z danymi i numerem telefonu na adres:

pomorski.cech@wp.pl

lub o kontakt telefoniczny pod numerem:

602 474 607

Osoby, które tego dnia będą uczestniczyły w szkoleniu związanym z obsługą klienta anglojęzycznego, mogą zostać na szkoleniu z lampy szczelinowej bez ponownej rejestracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content