Partnerzy PCO

SCORPION EYEWEAR powstał w 2003 roku z inicjatywy kreatywnego i pełnego energii przedsiębiorcy Tomasza Urbana. Nazwa powołanej przez niego do życia firmy nie jest przypadkowa – SCORPION EYEWEAR odznacza się bowiem w działaniach w świecie biznesu dynamizmem, wytrwałością, determinacją w osiąganiu celów i odwagą, a także nieszablonowym podejściem do wyzwań, przed którymi staje.

Firma VALEANT jest od 2013 roku właścicielem marki Bausch&Lomb. Bausch&Lomb jest jednym z największych producentów soczewek kontaktowych i sprzętu medycznego w USA. Znany jest z produkcji okularów Ray-Ban, sprzedawanych od 1999 we włoskiej firmie LuxotticaGroup.

Marka TOPCON cieszy się uznaniem i jest rozpoznawana na całym świecie jako czołowy międzynarodowy producent najwyższej jakości urządzeń diagnostycznych, sprzętu i oprogramowania dla zastosowań okulistycznych, optometrycznych i optycznych, a także w diagnostyce cukrzycy.

ALCON jest amerykańską globalną firmą medyczną specjalizując się w produktach do pielęgnacji oczu i z siedzibą w Hünenberg w Szwajcarii. Jej historia sięga 1945 roku.

ESSILOR to firma projektująca i produkująca soczewki okularowe (szkło progresywne). Od końca lat 80. jest liderem w swojej branży na świecie produkując ponad 200 mln soczewek rocznie. ESSILOR powstał w 1972 r. z połączenia dwóch francuskich firm: Essel i Silor. Najbardziej znanym jego produktem są soczewki Varilux. Od 2002 r. działa w Warszawie fabryka ESSILOR Optical Laboratory Poland.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content