Seminarium Szkoleniowo-Wystawiennicze 2018, 17.02.2018

Zarząd Pomorskiego Cechu Optyków w Gdańsku wraz ze współorganizatorami – firmą Essilor Polonia Sp. z.o.o. oraz firmą Valeant Sp. z o.o. Sp. j. (Bausch+Lomb) mają zaszczyt zaprosić Państwa na Seminarium Szkoleniowo-Wystawiennicze, które odbędzie się 17 lutego2018 r. w Gdańsku w Hotelu Hanza przy ul. Tokarskiej 6.

W programie seminarium zaplanowaliśmy warsztaty tematyczne „Salon optyczny oczami Klienta” prowadzone przez Pana Tomasza Krawczyka–doktoranta Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, trenera biznesu i metodyk i komunikacji interpersonalnej, zawodowego negocjatora i mediatora do rozwiązywania sporów między podmiotami gospodarczymi.

Podczas warsztatów omówione będą m.in.: rola i misja salonu optycznego, modele i standardy sprzedaży, psychologia podejmowania decyzji zakupowej, proces obsługi klienta oraz motywacja personelu. Ponadto przewidzieliśmy prelekcje:

Pana Dariusza Gobisa, Dyrektora Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw –„Rola i znaczenie Cechów Rzemieślniczych we współczesnej gospodarce.”

Pana Marka Skorupskiego, Okulisty, Lekarza Medycyny –„Najpierw soczewki… potem okulary. Nie radzę sobie z soczewkami kontaktowymi, czy dam radę z okularami…?”

Pana Adama Mamoka, Dyrektora Zarządzającego w firmie Essilor PoloniaSp. z o.o. –„Optyk z perspektywy klienta”

Pana Jędrzeja Kućko, Kierownika ds. Informacji Okulistycznej w firmie VP Valeant Sp. z o.o, Sp. j . (Bausch Lomb) – „Oferta edukacyjna B+L”

Pana Piotra Gawrona, Dyrektora Zarządzającego w firmie Menrad Polska -„Gotowi na zmiany?!”

Koszt udziału w seminarium wynosi 150,00 zł od osoby i obejmuje: lunch oraz uczestnictwo w wykładach lub 240,00 zł od osoby i obejmuje lunch, uczestnictwo w wykładach oraz uroczystą kolację.

Celem zgłoszenia udziału w seminarium prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej (do pobrania na witrynie internetowej cechu www.pco.net.pl–zakładka materiały do pobrania ) na adres pomorski.cech@wp.pl do dnia 20stycznia 2018 r.

Szanowni Państwo, zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe naszego Cechu. Liczymy na Waszą życzliwość, która pozwoli nam na lepszą realizację naszych celów i jednocześnie zapewniamy, że udzielona pomoc zostanie spożytkowana zgodnie ze statutem. Darowizny w zadeklarowanej kwocie na rzecz Cechu prosimy wpłacić na konto bankowe Cechu z tytułem wpłaty „Darowizna na rzecz Pomorskiego Cechu Optyków” PKO BP SA nr 22 1020 1811 0000 0102 0105 7330

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content