Seminarium szkoleniowo-wystawiennicze, 21-22.01.2017

Zarząd Pomorskiego Cechu Optyków w Gdańsku wraz ze współorganizatorami –firmą ALCON Polska Sp. z o.o. oraz firmą ESSILOR Polonia Sp. z o.o. mają zaszczyt zaprosić Państwa na dwudniowe seminarium szkoleniowo –wystawiennicze, które odbędzie się w dniach 21 –22 stycznia 2017 r. w samym sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego –Chmielnie – w Hotelu Wichrowe Wzgórze (http://wichrowe.info/).

W programie seminarium zaplanowaliśmy wykład dr. hab. Rafała Mrówki -profesora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierownika podyplomowych studiów Public Relations i Strategicznego Komunikowania w Firmach, oraz wystąpienia przedstawicieli firm ESSILOR i ALCON.

Dr hab. Rafał Mrówka specjalizuje się w analizie nowoczesnych modeli organizacji,problemach przywództwa gospodarczego, badaniach satysfakcji i zaangażowania pracowników, zarządzaniu kompetencjami pracowników oraz public relations. Podczas swojej prelekcji będzie mówił o strategii biznesowej prowadzenia salonu optycznego na współczesnym rynku. Główne hasła wykładu to: wizja i jej znaczenie, wykorzystanie potencjału pracowników, budowanie zaangażowania, kreowanie kultury, inspirowanie zmian.

Koszt udziału w dwudniowym seminarium wynosi 240,00 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w hotelu Wichrowe Wzgórze w Chmielnie (nocleg, wyżywienie, basen), materiały szkoleniowe, serwis kawowy oraz uroczystą kolację z DJ-em.

Celem zgłoszenia udziału w szkoleniu, prosimy o przesłanie karty zgłoszeniowej, którą można pobrać ze strony internetowej na adres pomorski.cech@wp.pl

Po otrzymaniu zgłoszenia i zakwalifikowaniu kandydata na szkolenie, Cech powiadomi każdego oddzielnym pismem z podaniem szczegółowych informacji.

Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami Pomorskiego Cechu Optyków zachęcamy do polubienia naszego profilu na facebook’u.

Kontakt:

Pomorski Cech Optyków

pomorski.cech@wp.pl

Tel. (0 58) 305-45-77

W imieniu Zarządu Pomorskiego Cechu Optyków

Starszy Cechu

Krzysztof Gollus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content