PODSTAWY DOBORU SOCZEWEK KONTAKTOWYCH (cz. II) – szkolenie, 05.11.2016

Zarząd Pomorskiego Cechu Optyków w Gdańsku wraz ze współorganizatorem -firmą VP Valeant (Bausch+Lomb) – po raz kolejny serdecznie zapraszają do udziału w szkoleniu z podstaw doboru soczewek kontaktowych.

Szkolenie ma na celu podnoszenie kwalifikacji oraz wiedzy osób, które rozpoczęły swoją przygodę z optometrią lub chciałyby usystematyzować i utrwalić wiedzę z zakresu doboru soczewek kontaktowych.

Szkolenie poprowadzi optometrysta z wieloletnim stażem, absolwent Optyki Okularowej oraz Optometrii UAM w Poznaniu oraz kierownik ds.Informacji Okulistycznej w firmie VP Valeant (Bausch+Lomb) Jędrzej Kućko. Towarzyszył mu będzie Rafał Brygoła – doktorant Uniwersytetu Warszawskiego, optometrysta z wieloletnim stażem, absolwent Optyki Okularowej oraz Optometrii Politechniki Wrocławskiej.

Program szkolenia:

✒Dobór soczewek torycznych i multifokalnych

✒Interpretacja dopasowania soczewek kontaktowych i jak wybrać pierwszą soczewkę kontaktową

✒Schemat badania przedniego odcinka w lampie szczelinowej + praca ze skalami stopniującymi

✒Schemat wizyty kontrolnej

✒Jak osiągnąć sukces w doborze soczewek kontaktowych i utrzymać pacjentów w praktyce

Zapewniamy:

✒materiały szkoleniowe

✒przerwę kawową

Celem zgłoszenia udziału w szkoleniu, prosimy o przesłanie karty zgłoszeniowej, którą można pobrać ze strony internetowej na adres pomorski.cech@wp.pl

Po otrzymaniu zgłoszenia i zakwalifikowaniu kandydata na szkolenie, Cech powiadomi każdego oddzielnym pismem z podaniem szczegółowych informacji.

Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami Pomorskiego Cechu Optyków zachęcamy do polubienia naszego profilu na facebook’u.

Kontakt:

Pomorski Cech Optyków

pomorski.cech@wp.pl

Tel. (0 58) 305-45-77

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content